Special Events


    Dom Turysty „Harcówka” dysponuje 50 miejscami noclegowymi o standardzie turystycznym. Ze względu na typowy dla schronisk górskich     kształt budynku, pokoje ulokowane są na 3 piętrach.


    Część pokoi posiada łazienki i Tv, natomiast goście w pozostałych pokojach korzystają z ogólnodostępnych łazienek i toalet.
    W holu znajduje się także kanapa i telewizor.

    Cennik:

    Opłata (od osoby) za nocleg w pokoju wynosi:

    Pokój dla jednej osoby:
    - 35,00 zł w pokoju z łazienką i toaletą na korytarzu,
    - 70,00 zł w pokoju z łazienką i TV,

    Pokój dla dwóch i więcej osób:
    - 35,00 zł pierwsza doba - w pokoju z łazienką i toaletą na korytarzu,
    - 30,00 zł druga i kolejne doby - w pokoju z łazienką i toaletą na korytarzu,
    - 50,00 zł w pokoju z łazienką i TV,

    Do dyspozycji gości posiadamy pokoje:
    Pokoje 2-,3-,4-,5-,6-,7- i 9-osobowe z łazienką na korytarzu
    Pokój 1-osobowy z łazienką i TV w pokoju
    Pokoje 2- i 4-osobowe z łazienką i TV w pokoju

    Przy dłuższych pobytach oraz dla grup zorganizowanych istnieje możliwość negocjacji cen.


Our Special Menus

Imprezy szkolne

Każdy nastolatek czeka z niecierliwością na moment kiedy stanie się pełnoletni, razem z tym okresem każdy organizuje fetę w postaci szalonych imprez.
Dzięki dobrej lokalizacji, udostępniamy dla was idealne miejsce na świętowanie 18-tych urodzin.
Półmetki to czas po którym w szkole mamy już z górki i zaczynamy odliczać dni do matury. Zanim to jednak nastąpi bawimy się na całego! :) Półmetek w centrum parku miejskiego? Świetne miejsce z klimatem. Zapraszamy!

Gdy rozpoczyna się karnawał, wraz z nim studniówki - bale licealne przed maturą. Zapraszamy do organizacji balów w Salach Domu Turysty Harcówka

... więcej informacji

Spotkania po latach

od wielu lat w naszym obiekcie organizowane są spotkania kolejnych absolwentów wałbrzyskich szkół, którzy po latach spotykają się aby wspominać szkolne lata oraz czas spędzony razem ze swoimi rówieśnikami. Harcówka z wieloletnią tradycją idealnie nadaje się na tego typu spotkania, często też stanowiąc jeden z tematów wspomnień sprzed lat.

... więcej informacji

Imieniny, urodziny, rocznice

to wyjątkowe okazje do świętowania z najbliższymi, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Kameralne spotkania przy świecach z palącym się kominkiem lub wspólne śpiewanie przy stole biesiadnym zastawionym staropolskim jadłem to imprezy, które cieszą się dużą popularnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wyboru menu na tego typu imprezy.

... więcej informacji

Komunie Św. 2013

To jeden z najważniejszych dni w życiu każdego dziecka oraz jego rodziców. Dlatego też specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę na Komunie Św.

... więcej informacji

Imprezy dla firm 2013

W naszych progach gościliśmy już wiele firm i instytucji, które w swoim programie mają imprezy integracyjne oraz szkoleniowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku przygtoowaliśmy specjalną ofertę dla firm na wieczorki taneczne oraz firmowe biesiady przy grillu lub ognisku.

... więcej informacji

Galeria